Firmy, služby, e-shopy

Náklady nejsou zas tak lehké pro stomatologa

Výčet věci, které musí stomatolog pořídit, než si rozjede svou vlastní ordinaci, je opravdu široký. Jedna z nejdražších věci je stomatologická souprava. Jedná se o komplex přístrojů a nábytku, který užívá stomatolog k ošetření pacienta. Pacient musí ležet zaprvé na pohodlném křesle, které však musí být zároveň snadno modifikovatelné.

 

Pacienti jsou malí, velcí, širocí atd., takže stomatolog musí mít 100% přístup a pacient se nesmí cítit špatně. Dále je důležitým prvkem nástrojové vybavení a ovladatelnost. Nikde nesmí zavazet káblíky, musí být dobře dostupný ovladací pult, nastavitelné světlo nad křeslem atd atd. Je to taková alfa omega celé zubní ordinace. Od toho se pak odvíjí cena. Jak si můžete všimnou, většina zubních ordinací věří osvědčené kvalitě, a tou je značka KaVo.

 

Série stomatologických souprav Estetica je jednou z nejvíce vyskytujících se nejen v České republice. Poslední model stojí cca 350 000 Kč. Už chápete, proč se za zubařské zákroky platí tolik peněz? Musíte pochopit, že v práci se projevuje předešlá investice, nabrané znalosti a mnoho dalších faktorů!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit