Firmy, služby, e-shopy

Nočný stolík k posteli

Do každej spálne patrí niekoľko kusov nábytku. Samozrejmosťou je posteľ a nočné stolíky. Ďalší je komoda na nevyhnutnosti, a ak nie ste tá šťastná a nemáte šatňu, potom pravdepodobne tam budete mať aj skriňu a ďalšie úložné priestory pre vašu garderóbu. Ďalším kusom potom býva stôl so zrkadlom pre veľké parádnice. Snáď každá malá baba o ňom sníva, nie však každá má na neho miesto.

Číst dál: Nočný stolík k posteli

Ložnice v Brně

Každým rokem se nároky na vybavení ložnic zvyšují. Moderní trendy se rok co rok ubírají novým směrem. Chcete-li se v ložnici cítit opravdu dobře, vyměňte svou postel, na které spíte už více než deset let, za novou. A věřte, že se vám bude spát mnohem lépe, což ložnice Brno potvrzují. Ložnice je místnost, kam se uchýlíte nejen ke spánku, ale i k celodenní relaxaci či odpočinku. Ložnice by měla být jednoduchá a klidná.

Číst dál: Ložnice v Brně

Interiérové dveře - Dřevoobchod Liška

Už jsou dávno pryč doby, kdy jste si mohli vybírat pouze ze dvou typů interiérových dveří. Jelikož se mění potřeby a požadavky klientů, výrobci na trh uvádí stále nové interiérové dveře, který si vás podmaní svým precizním zpracováním, designem a vysokou kvalitou. Dnes jsou dveře k dostání v mnoha provedeních a z různých materiálů, a tak vybrat ty správné je nelehký úkol. Ať už preferujete nadčasovost, čisté linie, nebo naopak modernost, vždy si přijdete na své.

Číst dálInteriérové dveře - Dřevoobchod Liška