Firmy, služby, e-shopy

Jak nainstalovat polykarbonátové desky lexan?

polykarbonatove desky Lexan

Jak správně instalovat polykarbonátové desky Lexan? Není to žádná věda. Obecně se doporučuje polykarbonátové desky Lexan přichytit takzvanou přítlačnou lištou, která by měla mít gumové těsnění, například silikonové, a to po všech stranách. Desku uložte do hloubky minimálně 2 centimetry a dilatační mezera by měla mít zhruba tři milimetry na jeden metr. Neberte to však jako konkrétní návod pro všechny typy desek.

Číst dál: Jak nainstalovat polykarbonátové desky lexan?

Zábrany květinových truhlíků

Ozdobit si okno krásnými květinovými truhlíky chce každá žena, která se ráda chlubí tím, jak to u ní doma vypadá. Na Pinterest najdete spoustu krásných obrázků a rad, ale pokud nemáte speciální úchyty, budete si muset na okno pořídit také zábrany květinových truhlíků. Nemusíte se toho bát, že by vám to okno nakonec zhyzdilo. Dnes jsou zábrany na květinové truhlíky dělané tak, aby naopak ladily a vypadaly opravdu dobře.

Číst dál: Zábrany květinových truhlíků

Komponujte barvy do luxusních interiérů

Designéři a trendsetteři se shodli, že luxusní interiéry 21. století by se měly vytyčovat barevnými prvky. Skleněné tabulky, neobvyklý minimalistický nábytek, barevné motivy a lineární tvary. Interiér a vybavení dodávají pocit luxusu, barvy a detaily zase vzdušnosti a lehkosti. Takto by měl vypadat moderní luxusní interiér podle předního amerického designéra. Ostatní místnosti oživují moderní detaily, jako strakaté potahy, plastové dekorace nebo barevný nábytek. Jak působí barvy? Šedá a hnědá zastupují přírodní barevnou škálu a dělají interiér jednotný a kompaktní, oproti tomu červená, modrá, žlutá a fialová prostor projasňují a zútulňují.

Moderní postele do ložnice

Ložnice je dost možná nejdůležitější pokoj v celém domě. Bez kvalitního spánku se nedá udržet dobrý fyzický ani psychický stav. A není to ani tak o barvě zdí, jako spíše o výběru správného nábytku. Jak by mohly vypadat tedy moderní postele do ložnice? Trend designérů sice směřuje do čalouněného nábytku, ale proč si nevybavit ložnici do středověkého stylu? Spojení dřevo a kovaný nábytek naprosto změní pobyty v ložnicích během dlouhých zimních večerů. Ideálně doplněny o malinké kamna, se stávají ložnice místem pro ty nejromantičtější chvíle Vašeho života. Teď se na chvíli zastavte, zavřete oči a představte si honosný srub v zasněžené krajině u zamrzlého jezera a Vás v luxusní posteli s knihou a zvukem praskajícího ohně. Za takovou atmosféru to stojí...

Úprava interiéru

Kompletní návrhy interiérů řeší design prostoru v panelových bytech, rodinných domech i administrativních budovách. Profesionální tým klientovi navrhne ideální povrchové úpravy stěn a stropů, barevnost a materiál podlah, obklady, osvětlení a v neposlední řadě i vhodný nábytek, textilie či další bytové doplňky. Návrhy interiérů přímo na míru realizuje brněnská firma Aretti, zakázkové interiéry.

Číst dál: Úprava interiéru

dlažby Brno

Se zámkovou dlažbou můžete počítat na dlouhá léta

Velké oblíbenosti se těší zámková dlažba. Využívá se na mnoha místech – od úpravy chodníků až po příjezdové cesty. Zámková dlažba je vhodnou volbou všude, kde je nezbytné mít zpevněný povrch. Charakteristikou je, že do sebe jednotlivé dílky zapadají. Realizace dlažby je rychlá a jednoduchá. Dlažby Brno se vám budou líbit i po estetické stránce.

Číst dál: Se zámkovou dlažbou můžete počítat na dlouhá léta

Která lišta je ta pravá?

lištyV nabídce lišt aby se čert vyznal. Existuje celá řada různých druhů lišt – když jen namátkově vyjmenuji, tak soklové, elektroinstalační, podlahové, přechodové apod. Vybírat můžete také v materiálu, ze kterého se lišty vyrábí. Najdete zde dřevěné, plastové, kovové nebo dokonce skleněné lišty. Každopádně záleží na funkci, kterou chcete, aby lišta plnila. Například pokud potřebujete skrýt nevzhledné kabely, tak se pro vás bude nejlépe hodit plastová elektroinstalační lišta. Z hlediska estetiky a ochrany jsou praktické soklové a podlahové lišty. Ochranná, protože lišty chrání obvodové stěny, aby nedošlo k jejich poničení. Dále také pak proto, že zamezují, aby se do spár nedostávala cizí tělesa. Funkce estetická je patrná při dotváření, zvýraznění a doplnění prostoru.

Luxusní interiéry pro váš dům

Po nějaké době se může stát, že se vám interiér jednoduše okouká. je pro vás nezajímavá a vy tak přemýšlíte o změně, která by ho oživila.Luxusní interiéry nemusí znamenat to, že utratíte všechny své peníze nebo si nedejbože vezmete půjčku. Dojem luxusu umí vytvořit i levné  výrobky. Důležité je ale hledět na kvalitu. Stačí do interiéru zakomponovat jeden dražší prvek, například sedačku a na základě barevnosti pak sladit doplňky nebo nově vymalovat. Uvidíte, že se hned budete doma cítit lépe.

Výroba nábytku do rekonstruovaného bytu

Rekonstruujete byt, rodinný dům či kancelář a nevíte si rady s výběrem nového nábytku? Máte o novém nábytku určité představy? A preferujete kvalitu před nízkou cenou? V takovém případě přenechte práci zkušeným odborníkům, kteří se mohou pyšnit v oblasti výroby nábytku dlouholetou praxí. Výroba nábytku zahrnuje nejen výrobu jako takovou, ale také zpracování návrhu.

Nez Bude Schul vyroben, Bude realizován 3D navrh, ktery Vam da jakousi představu o. Tom, Jak Bude Schul vypadat. Důležité někdy, ABY SE VAM líbil jeho design, ktery by Mel dokonalé zapadnout dělat interiérů. K výrobě jsou použity vysoce Kvalitní materiály Jakost někdy u zakázkové vyroby na prvním miste.

Vysoké postele majú iba výhody

Pokial sa budeme baviť o vysokých posťelách, musíme hovorit iba v superlatívoch. Vysoké postele totiž majú niekolko výhod. Sú pohodlné na sedenie pre študentov, ktorí iste ocenia túto možnost, pokial bydlí na privátoch, kde je málo miesta. Zároveň sú ale velmi praktické aj pre dôchodcov, kteorým sa pohodlně vstáva a nemusí sa dvíhať niekoľko čísel a zároveň si pod posteľou vytvoríte úložný priestor.

Tento priestor buď využije výrobcu napríklad a druhú vysúvací posteľ a tak sa jednolôžko zmení na dvojlôžko, alebo tu nájdete úložný priestor pre vaše cennosti a periny. Ak kúpite vysokú posteľ bez šuplíkov, potom si môžete jednoducho tento priestor "vyrobiť" svojpomocne. Stačí si zakúpiť niečo ako malinkú garnýžu a na ňu zavesiť záves vo výške postele, čím priestor jednoducho oddelíte. Pomocou škatúľ potom možno jednoducho uskladniť napríklad učebnice, hračky alebo sezónne oblečenie.

Šetřete díky kamnům

Nejčastěji bývá akumulační vytápění řešeno kamny. Tato kamna jsou určena jak k lokálnímu vytápění, tak i k udržování teploty bytů, kanceláří a rodinných domů. Uplatnění mají tato kamna také u chat či v malých firmách. Akumulační kamna se skládají ze speciálních akumulačních cihel, izolace a z regulačního materiálu. Dalším a důležitým prvkem je topné těleso, které hromadí tepelnou energii, která se pak dostává do okolí.

Číst dál: Šetřete díky kamnům