Firmy, služby, e-shopy

Držáky na truhlíky v zimě

Jak naložit s truhlíky v zimě? Nemusíte je nutně odepsat, hlínu vysypat a čekat na jaro. Otázkou je jen, zda chcete mít truhlíky "bez práce" celoročně a nebo jestli se vám bude chtít přesazovat květiny podle ročního období. Variantou číslo jedna je naučit se starat o zakrslé jehličnany, kterým se v truhlících může docela dobře dařit.

držáky na truhliky

 

Číst dál: Držáky na truhlíky v zimě

Historie a současnost používání polykarbonátu

Dr. Daniel W. Fox vynálezce společnosti General Electric Plastics z USA a Dr. Hermann Schnell vynálezce ze společnosti Bayer v Německu nezávisle na sobě vyvinuli po řadě experimentů látku Gooey , která je po stvrdnutí ohromila pozoruhodnou houževnětostí a pevností. Tak se „narodila“ hmota polykarbonát která pak revolučně pokračovala v našich životech, práci i v zábavě. Obě společnosti požádaly o patenty v USA v roce 1955. Protože nebylo jasné komu patent patentový úřad má přidělit, dohodli se o využívání společné licence což umožnilo rozvoj obou společností nečekaně v různých oblastech lidské činnosti. Polykarbonát Lexan je tak registrovaná ochranná známka společnosti General Electric Plastics z USA, dnes ji zakoupila společnst SABIC Innovative Plastics.

Bazén s nekonečnou hladinou

Na trh právě přichází žhavý hit roku 2015. Naprostou revoluci v kategorii venkovní bazény přináší nerezový bazén s tzv. nekonečnou hladinou. Optický efekt vytváří dojem, že se bazén objevil z ničeho nic a v prostoru je pouze hladina. Tento bazén se vyrábí s celoobvodovým přelivným žlábkem, na čelní straně přepadajícím do hloubky.
Rozměr je 10 x 3,25m a obsahuje automatický lamelový kryt, úsporné podhladinové osvětlení s možností změny barev a automatickou desinfekční aparaturu. Podívejte se, jak nádherně vypadá na stránky firmy BWS Přerov, která tyto bazény exkluzivně realizuje po celé ČR!

http://www.bws-prerov.cz/aktuality/dokoncene-realizace/nerezovy-bazen-s-efektem-nekonecne-hladiny/

Traktory John Deere

Na trhu se zahradní a komunální technikou dlouhodobě působí firma HITL, s.r.o. V sortimentu kvalitních produktů mají své stálé místo i traktory John Deere. Modely této osvědčené značky se uplatní v zahradnictví, sadařství nebo  na vinicích, a pořídit si je mohou také hobby farmáři. Traktory John Deere jsou speciálně navrhovány i pro komunální služby, s možností celoročního nasazení.

Číst dálTraktory John Deere

Zahradní domky Zlín

Staráte se rádi o svou zahradu, ale nemáte kam ukrýt zahradní náčiní a stroje? Nemáte u domu klasickou kůlnu, která by tyto prvky pojala? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na zahradní domky Zlín, které nachází v praxi široké uplatnění. Nejen, že slouží k uschování zahradních strojů, ale větší zahradní domy nabízí možnost zaparkování i zahradního traktoru. Dokonce některé domky nabízí prostor pro přespání osob.

Číst dálZahradní domky Zlín